Nejsme z cukru

Jsme SoftCake

Díky individuálně načerpaným zkušenostem jsme na tvrdo zjistili, proč schopní developeři odcházejí z dobře placených pozic i co věčně chybí ke štěstí přívětivým klientům.

Inspirováni naší společnou vizí jsme se rozhodli, že zkusíme jednou pro vždy změnit trh práce v oblasti IT.

SoftCake je založen na transparentním jednání, silné firemní kultuře, otevřené komunikaci a lásce ke sladkému.

Ať už hledáte všehoschopný tým profesionálních developerů nebo další kariérní příležitost, neváhejte se nám ozvat.

Pojďme společně upéct něco výjimečného!

Jirka

CEO

Jirka je absolvent ČVUT v Praze. Jeho rozhodnutí rozjet s Ondrou SoftCake nepramenilo pouze z lásky k dortům, ale i ze zájmu o software development a z chuti dokázat, že je možné vytvářet kvalitní hodnoty i zde, v České Republice. Jirka bude první, kdo se dozví o vašem zájmu o spolupráci.

Ondra

CTO

Po několikaleté zkušenosti s vývojem pro velké společnosti se Ondra rozhodl založit SoftCake. Nejen aby mohl poctivě pracovat na dalších zajímavých projektech, chtěl také dopřát klientům i developerům péči, kterou si zaslouží. Udržuje a rozvíjí firemní kulturu. 

Honza

PO/BA

Koordinátor projektů na pozici Product Owner a Business Analytic, vždy je připraven na nové výzvy.  Ve firmě se stará hlavně o informovanost klientů a přívětivé pracovní prostředí. Kdykoliv budete potřebovat pomocnou ruku nebojte se obrátit právě na Honzu. Bude hrdinně bojovat za vaši spokojenost.

Chcete o nás vědět více?

Co nás charakterizuje

Zakládáme si na srozumitelné komunikaci, moderních technologiích a vysokém standardu kvality. 

Špičkový tým

Připraven pro váš projekt

Naše týmy jsou složeny z profesionálů, které podrobně prověřujeme. Dbáme na jejich kvalitní řízení a kompetenci pro váš projekt.

Nové technologie

Zvládáme levou zadní

Jdeme s dobou a neustále se vzděláváme. Můžete si být jistí, že pro váš projekt zvolíme ty nejvhodnější technologie a architekturu.

Osobní přístup

Ke všem klientům

Vaše spokojenost je pro nás opravdu cílem číslo jedna. Pokud pro vás někde uvidíme výhodější cestu, nebojíme se doporučit cizí řešení.