My nepečeme, my vyvíjíme

My jsme SoftCake

Zjistěte něco o lidech, kteří se starají o hladký chod firmy a všech projektů. Neváhejte nás v případě dotazů kontaktovat.

Jirka

CEO

Jirka je absolvent ČVUT v Praze. Jeho rozhodnutí rozjet s Ondrou SoftCake nepramenilo pouze z lásky k dortům, ale i ze zájmu o software development a z chuti dokázat světu, že je možné vytvářet kvalitní hodnoty i zde v České Republice.

Ondra

CTO

Po několika leté zkušenosti s vývojem se Ondra rozhodl rozjet s Jirkou SoftCake. Nejen aby mohl pracovat na dalších projektech, ale také aby bořil mýty a více přibližil software development i ostatním. Udržuje a rozvíjí firemní kulturu. 

Honza

PO/BA

Koordinátor projektů na pozici Product Ownera a Business Analytika, vždy připraven na nové výzvy. To je ve zkratce Jan Janda, jehož role zde ovšem nekončí. Ve firmě se také stará o spokojenost klientů a veselé pracovní prostředí. 

Přečtěte si

Co nás charakterizuje

Svěřte se do naší péče a přesvědčte se sami. Vždy je u nás místo pro nové developery i klienty.

Špičkový tým

Připraven pro Váš projekt

Naše týmy jsou složeny z profesionálů, které sami prověřujeme. Dbáme na jejich kvalitní řízení a individuální přístup dle Vašich potřeb.

Nové technologie

Zvládáme levou zadní

Jdeme s dobou a neustále se vzděláváme. Můžete si tedy být jistí, že pro Vás zvolíme ty nejvhodnější technologie a architekturu.

Osobní přístup

Se všemi klienty

Každý projekt má svého koordinátora, který s Vámi bude spolupracovat. Samotný proces vývoje je pro nás stejně důležitý, jako výsledný produkt.