Nejsme z cukru

Jsme SoftCake

SoftCake je založen na transparentním jednání, silné firemní kultuře, otevřené komunikaci a lásce ke sladkému. Ať už hledáte všehoschopný tým profesionálních developerů nebo další kariérní příležitost, neváhejte se nám ozvat. Pojďme společně upéct něco výjimečného!

Díky individuálně načerpaným zkušenostem jsme na tvrdo zjistili, proč schopní developeři odcházejí z dobře placených pozic i co věčně chybí ke štěstí přívětivým klientům. Inspirováni naší společnou vizí jsme se rozhodli, že zkusíme jednou pro vždy změnit trh práce v oblasti IT.

Co nového na našem blogu?

Načerpejte inspiraci

Občas se chceme podělit o informativní obsah, zajímavosti a trendy ze světa IT a hiringu.

IT a Softwarová firma SoftCake v podcastu Buduj Značku
SoftCake v podcastu Buduj Značku

Náš tech lead Ondra zavítal do podcastu Buduj Značku, kde se ho Petr Schwank vyptával na začátky SoftCake komplikované pandemií, na komunitní přístup při budování vývojářské firmy i na pozadí agenturního zaměstnávání na českém pracovním trhu.

Chcete o nás vědět více?

Co nás charakterizuje

Zakládáme si na srozumitelné komunikaci, moderních technologiích a vysokém standardu kvality. 

Špičkový tým

Připraven pro váš projekt

Naše týmy jsou složeny z profesionálů, které podrobně prověřujeme. Dbáme na jejich kvalitní řízení a kompetenci pro váš projekt.

Nové technologie

Zvládáme levou zadní

Jdeme s dobou a neustále se vzděláváme. Můžete si být jistí, že pro váš projekt zvolíme ty nejvhodnější technologie a architekturu.

Osobní přístup

Ke všem klientům

Vaše spokojenost je pro nás opravdu cílem číslo jedna. Pokud pro vás někde uvidíme výhodější cestu, nebojíme se doporučit cizí řešení.