Přivedeme vaši myšlenku k životu

Vyvineme software podle vašich přání

Ať už máte podrobné zadání nebo nevíte kde s vývojem začít, ozvěte se nám. Váš projekt dostane na starost kompetentní tým, který vás provede celou realizací.

Tito klienti nám důvěřují

Srozumitelně a na rovinu

Krok 1: Probereme s vámi projekt od A do Z

Po konzultaci zdarma váš nápad nebo zadání do podrobna probereme. Společně identifikujeme slabá místa a možné alternativy, abyste před sebou měli opravdu jen ta nejvýhodnější řešení. Teprve pak se společně rozhodneme, kterou cestou se vydat, abychom co nejlépe naplnili vaši vizi.

Moderní a udržitelné technologie

Krok 2: Vybereme to nejlepší řešení

Hýčkáme každý projekt, jako by byl z naší hlavy. Právě proto pro vás vybereme ty nejvhodnější technologie a připravíme robustní architekturu. I díky tomu bude stát vaše aplikace na pevných základech a bude připravena pro další růst. Všechny důležité technologické informace vám pak předáme, abyste měli vždy naprostý přehled.

Jen příjemná překvapení

Krok 3: Úspěch!

Zakládáme si na 100% transparentnosti spolupráce. Během realizace tedy nebudete mít přehled pouze díky zaslaným fakturám. Našim klientům podáváme pravidelně informace o fázi vývoje, jednotlivé požadavky flexibilně řešíme v našem interním prostředí, poskytujeme přístup k průběžné dokumentaci a každého zákazníka dovedeme informovaně až k hotové aplikaci.

Chcete vědět, na čem všem si v kanclu dokážeme smlsnout?

Nesoustředíme se pouze na webové aplikace, dokážeme zaštítit vývoj na mobilních zařízeních, pouštíme se do interních systémů i specifických platforem.

Čím si vás získáme?

Co o nás píší naši klienti

Spokojenost klientů je pro nás to nejsladší potěšení. Spolupracujte s námi a přesvědčte se sami.

“Lidé ze SoftCake jsou profesionálové. Procesně mají vše dobře nastavené. Komunikace i spolupráce probíhala svižně. Pokud nemáte jasnou představu o svém finálním produktu, doporučuji nechat se nasměrovat, protože díky zkušenostem mají povědomí o tom, co funguje a co by v budoucnu nemuselo.”

– Jan Valenta

Director of IT,

SOMI Applications and Services s. r. o.

Vzhledem k tomu, že naše poptávka vznikla do značné míry díky covidu, chtěli jsme oslovit firmu, která je flexibilní a dokáže pro nás v krátké době vytvořit řešení ušité na míru. V tom nám SoftCake pomohl, pracovali jsme v podstatě jako jeden tým, kluci dokázali pružně reagovat na změny, tak jak se postupně utvářela naše představa o finálním produktu.”

– Monika Dobiášová

Manažer pro vztahy s průmyslem,

Rektorát ČVUT

Spolupráce s klukama ze SoftCake je vždy velmi příjemná. V případě potřeby rozšířit či doplnit tým na stávajících projektech víme, že se můžeme na SoftCake obrátit, jelikož nám vždy byli a věřím, že i budou stabilním a profesionálním partnerem. Celkové spolupráci přispívá přátelská a vřelá komunikace, ke které se samozřejmě vždy rádi vracíme.”

– Markéta Procházková

Business Development Manager,

AIKIT Digital s. r. o.

“Pro zákazníky spolehlivá a kvalitní práce, pro potenciální zaměstnance příjemný a férový kolektiv. Transparentní a příjemná komunikace.”

– Kryštof Benka

Project Manager,

KCT Data

“Oceňujeme efektivní komunikaci i přes naši “neznalost” IT pojmů. Příjemná je rychlá a adekvátní zpětná vazba a snaha zapracovat případné další požadavky, které se v průběhu konzultací vynořují.”

– Iva Wedlichová

Odborný asistent katedry psychologie - Tajemník katedry,

UJEP Ústí nad Labem

“Velice si vážím profesionálního přístupu a pružné rekace na doplňující zadání.”

– Josef Matoušek

Head of Technical Department,

Ingram Micro

“Místnost bez knih dortu je jako tělo bez duše.”

– Marcus Dortius Cicero

Radek Štěpánek - KCT Data

Jsem rád za příležitost pracovat s tak vizionářským a nadšeným týmem ze společnosti SoftCake. Není to totiž jen o tom, jak konkrétně využít JAVA technologie, ale jde také o celkový přehled a jejich vnímání řízené zdravým rozumem.”

– Radek Štěpánek

SAP konzultant,

KCT Data