Máte nápad?

Vyvineme software podle vašich přání

Potřebujete něco vyvinou a nevíte kde začít? Co takhle začít tím, že se nám ozvete! Rádi Vám poskytneme konzultaci a vyměříme cenu, než se pustíme do práce.

Tito klienti nám důvěřují

Díky našim zkušenostem

Probereme s Vámi projekt od A do Z

Máte rozmyšlený nápad, ale nevíte, jak jej zrealizovat? Domluvte si s námi schůzku a my Vám s ním pomůžeme. Spojíme se s Vámi a probereme vše v příjemném prostředí. Váš nápad si rádi vyslechneme, projdeme všechny detaily a pokud máte ve svém plánu slabá místa, podpoříme Vás v jejich řešení.  Následně pak navrhneme proces realizace tak, aby vyhovoval na míru Vaší vizi.

Držíme vysokou kvalitu

Vyvíjíme aplikace pro webové i mobilní rozhraní

Do repertoáru našich znalostí technologií nespadá pouze několik osamocených z nich. Technologii volíme tak, aby nejvíce vyhovovala konkrétnímu projektu a přinesla i do budoucna jen samé výhody. Na každou takovou technologii pak máme specialistu, který ví nejlépe, co se nosí. Neomezujeme se pouze na vývoj webových rozhraní, jsme schopni kvalitně zacílit i na to mobilní.

Jen příjemná překvapení

Všechny výstupy i ceny jsou plně transparentní

Mnozí klienti software developerských firem platí a ani pořádně nevědí za co. Může se tak lehce stát, že zaplatí více, než by museli, ale sami si toho ve změti laikovy nesrozumitelných termínů na fakturách nevšimnou. U nás toto neplatí. Naši klienti dopředu znají odhad nejen celkové ceny projektu, ale dokonce jednotlivých etap. Jednotlivé operace v konkrétních etapách projektu naceňujeme a spolu s výstupy tak předkládáme zákazníkovi přehled každé utracené koruny. Transparentnost je naší předností.

Kontaktujte nás

Ozveme se Vám do druhého pracovního dne, kde probereme všechny důležité detaily Vašeho projektu

Přečtěte si

Co o nás píší naši sladcí klienti

Radost a spokojenost našich klientů je to nejsladší potěšení. Pojďte také spolupracovat s námi.

Vzhledem k tomu, že naše poptávka vznikla do značné míry díky covidu, chtěli jsme oslovit firmu, která je flexibilní a dokáže pro nás v krátké době vytvořit řešení ušité na míru. V tom nám SoftCake pomohl, pracovali jsme v podstatě jako jeden tým, kluci dokázali pružně reagovat na změny, tak jak se postupně utvářela naše představa o finálním produktu.”

Monika Dobiášová

Manažer pro vztahy s průmyslem,

Rektorát ČVUT

Spolupráce s klukama ze SoftCake je vždy velmi příjemná. V případě potřeby rozšířit či doplnit tým na stávajících projektech víme, že se můžeme na SoftCake obrátit, jelikož nám vždy byli a věřím, že i budou stabilním a profesionálním partnerem. Celkové spolupráci přispívá přátelská a vřelá komunikace, ke které se samozřejmě vždy rádi vracíme.”

Markéta Procházková

Business Development Manager,

AIKIT Digital s. r. o.

V rámci přípravy vzdělávacích akcí našeho inkubátoru jsme se se SoftCake domluvili na spolupráci. CEO Jiří Pudil pro nás uskutečnil online workshop týkající se začátků v podnikání a nástrah spojených se založením firmy. Jiří účastníky workshopu poutavě vtáhl do problematiky, propojil teorii s praxí a pohotově odpovídal na jejich otázky.”

Petra Márová

Koordinátorka vzdělávání,

InQbay

“Místnost bez knih dortu je jako tělo bez duše.”

– Marcus Dortius Cicero