Potřebujete outsourcing? Dál nehledejte

Sestavíme IT tým pro váš projekt

Teprve začínáte, nebo už jste začali s vývojem a potřebujete více chytrých hlav? Poskládáme vám tým dle vašich potřeb, případně poskytneme jednotlivce na klíčové pozice.

Tito klienti nám důvěřují

Známe své lidi

Krok 1: Představíme vám zkušené vývojáře

Dle vašich technologických požadavků sestavíme tým, který bude dobře fungovat jak z hlediska kompetencí, tak z hlediska personální dynamiky. Každý jeho člen projde na naší straně přijímacím pohovorem, kterého se vedle HR specialisty vždy účastní některý z našich seniorních developerů. Klíčové pozice obsazujeme prioritně z našich řad. Přesně tak vznikne tým, na který se budete moci spolehnout.

Outsourcingem to nekončí

Krok 2: Zaštítíme hladký průběh spolupráce

Jeden z pilířů SoftCake je dělba zkušeností a silná komunita, která vždy stojí za poskytnutými vývojáři. Po celou dobu trvání projektu jsme s outsourcovaným týmem v kontaktu a pravidelně konzultujeme aktuální stav. Vzniká tak prostor pružně reagovat na potenciálně vznikající problémy a včas jim předcházet. Nejsme včerejší. Víme, že hladký průběh spolupráce je třeba si zasloužit, nikoliv na něj spoléhat.

Spokojenost na obou stranách

Krok 3: Vysloužíme si pozitivní zpětnou vazbu

Doručením týmu či jednotlivce do vaší společnosti naše práce nekončí, dále se staráme o jejich i vaši spokojenost. Naším cílem je tvorba spokojené a dlouhodobé spolupráce, toho dosahujeme srozumitelnou komunikací a 100% transparentností v jednání. Nastavujeme si takové standardy, aby se každý náš klient těšil na další společný projekt. Zda-li do toho půjdete s námi zjistíte po konzultaci zdarma.

Chcete vědět, jaké specialisty u nás krmíme sladkostmi?

Na flexibilním pracovním trhu je občas oříšek ulovit ty správné kandidáty. Chcete vědět, jestli zvládneme postavit tým právě pro vás?

Čím si vás získáme?

Co o nás píší naši klienti

Spokojenost klientů je pro nás to nejsladší potěšení. Spolupracujte s námi a přesvědčte se sami.

“Lidé ze SoftCake jsou profesionálové. Procesně mají vše dobře nastavené. Komunikace i spolupráce probíhala svižně. Pokud nemáte jasnou představu o svém finálním produktu, doporučuji nechat se nasměrovat, protože díky zkušenostem mají povědomí o tom, co funguje a co by v budoucnu nemuselo.”

– Jan Valenta

Director of IT,

SOMI Applications and Services s. r. o.

Vzhledem k tomu, že naše poptávka vznikla do značné míry díky covidu, chtěli jsme oslovit firmu, která je flexibilní a dokáže pro nás v krátké době vytvořit řešení ušité na míru. V tom nám SoftCake pomohl, pracovali jsme v podstatě jako jeden tým, kluci dokázali pružně reagovat na změny, tak jak se postupně utvářela naše představa o finálním produktu.”

– Monika Dobiášová

Manažer pro vztahy s průmyslem,

Rektorát ČVUT

Spolupráce s klukama ze SoftCake je vždy velmi příjemná. V případě potřeby rozšířit či doplnit tým na stávajících projektech víme, že se můžeme na SoftCake obrátit, jelikož nám vždy byli a věřím, že i budou stabilním a profesionálním partnerem. Celkové spolupráci přispívá přátelská a vřelá komunikace, ke které se samozřejmě vždy rádi vracíme.”

– Markéta Procházková

Business Development Manager,

AIKIT Digital s. r. o.

“Pro zákazníky spolehlivá a kvalitní práce, pro potenciální zaměstnance příjemný a férový kolektiv. Transparentní a příjemná komunikace.”

– Kryštof Benka

Project Manager,

KCT Data

“Oceňujeme efektivní komunikaci i přes naši “neznalost” IT pojmů. Příjemná je rychlá a adekvátní zpětná vazba a snaha zapracovat případné další požadavky, které se v průběhu konzultací vynořují.”

– Iva Wedlichová

Odborný asistent katedry psychologie - Tajemník katedry,

UJEP Ústí nad Labem

“Velice si vážím profesionálního přístupu a pružné rekace na doplňující zadání.”

– Josef Matoušek

Head of Technical Department,

Ingram Micro

“Místnost bez knih dortu je jako tělo bez duše.”

– Marcus Dortius Cicero

Radek Štěpánek - KCT Data

Jsem rád za příležitost pracovat s tak vizionářským a nadšeným týmem ze společnosti SoftCake. Není to totiž jen o tom, jak konkrétně využít JAVA technologie, ale jde také o celkový přehled a jejich vnímání řízené zdravým rozumem.”

– Radek Štěpánek

SAP konzultant,

KCT Data