Potřebujete outsourcing? Dál nehledejte

Sestavíme IT tým pro váš projekt

Teprve začínáte, nebo už jste začali s vývojem a potřebujete více chytrých hlav? Poskládáme vám tým dle vašich potřeb, případně poskytneme jednotlivce na klíčové pozice.

Tito klienti nám důvěřují

Známe své lidi

Krok 1: Představíme vám zkušené vývojáře

Dle vašich technologických požadavků sestavíme tým, který bude dobře fungovat jak z hlediska kompetencí, tak z hlediska personální dynamiky. Každý jeho člen projde na naší straně přijímacím pohovorem, kterého se vedle HR specialisty vždy účastní některý z našich seniorních developerů. Klíčové pozice obsazujeme prioritně z našich řad. Přesně tak vznikne tým, na který se budete moci spolehnout.

Outsourcingem to nekončí

Krok 2: Zaštítíme hladký průběh spolupráce

Jeden z pilířů SoftCake je dělba zkušeností a silná komunita, která vždy stojí za poskytnutými vývojáři. Po celou dobu trvání projektu jsme s outsourcovaným týmem v kontaktu a pravidelně konzultujeme aktuální stav. Vzniká tak prostor pružně reagovat na potenciálně vznikající problémy a včas jim předcházet. Nejsme včerejší. Víme, že hladký průběh spolupráce je třeba si zasloužit, nikoliv na něj spoléhat.

Spokojenost na obou stranách

Krok 3: Vysloužíme si pozitivní zpětnou vazbu

Doručením týmu či jednotlivce do vaší společnosti naše práce nekončí, dále se staráme o jejich i vaši spokojenost. Naším cílem je tvorba spokojené a dlouhodobé spolupráce, toho dosahujeme srozumitelnou komunikací a 100% transparentností v jednání. Nastavujeme si takové standardy, aby se každý náš klient těšil na další společný projekt. Zda-li do toho půjdete s námi zjistíte po konzultaci zdarma.

Chcete vědět, jaké specialisty u nás krmíme sladkostmi?

Na flexibilním pracovním trhu je občas oříšek ulovit ty správné kandidáty. Chcete vědět, jestli zvládneme postavit tým právě pro vás?

Čím si vás získáme?

Co o nás píší naši klienti

Spokojenost klientů je pro nás to nejsladší potěšení. Spolupracujte s námi a přesvědčte se sami.

Vzhledem k tomu, že naše poptávka vznikla do značné míry díky covidu, chtěli jsme oslovit firmu, která je flexibilní a dokáže pro nás v krátké době vytvořit řešení ušité na míru. V tom nám SoftCake pomohl, pracovali jsme v podstatě jako jeden tým, kluci dokázali pružně reagovat na změny, tak jak se postupně utvářela naše představa o finálním produktu.”

Monika Dobiášová

Manažer pro vztahy s průmyslem,

Rektorát ČVUT

Spolupráce s klukama ze SoftCake je vždy velmi příjemná. V případě potřeby rozšířit či doplnit tým na stávajících projektech víme, že se můžeme na SoftCake obrátit, jelikož nám vždy byli a věřím, že i budou stabilním a profesionálním partnerem. Celkové spolupráci přispívá přátelská a vřelá komunikace, ke které se samozřejmě vždy rádi vracíme.”

Markéta Procházková

Business Development Manager,

AIKIT Digital s. r. o.

V rámci vzdělávacích akcí našeho inkubátoru jsme oslovili SoftCake, zda-li se nechtějí podílet na jejich přípravě. Jiří Pudil pro nás ochotně uskutečnil online workshopy týkající se začátků v podnikání a nástrah spojených se založením firmy. Jirka účastníky workshopů vtáhl do problematiky, propojil teorii s praxí a pohotově odpovídal na jejich otázky.”

Petra Márová

Koordinátorka vzdělávání,

InQbay

“Místnost bez knih dortu je jako tělo bez duše.”

– Marcus Dortius Cicero