Potřebujete tým?

Sestavíme IT tým pro Váš projekt

Potřebujete na svůj projekt kvalitní developery? Poskládáme Vám vhodný tým, případně poskytneme jednotlivce na pomoc.

Tito klienti nám důvěřují

Na týmy, které outsourcujeme

Pečlivě vybíráme zkušené vývojáře

Proces výběru vývojáře nespočívá pouze v prostudování jeho životopisu a celkově všech zkušeností v oboru. Jako jedni z mála začala firma SoftCake s. r. o. s vlastními pohovory, kterých se účastní jak specialista v oblasti human resources, tak i specialista v oblasti vývoje. Díky této kombinaci se během našeho vlastního pohovoru s kandidáty dozvíme nejen více detailních informací o pracovních zkušenostech kandidáta, můžeme si také tyto znalosti ověřit. Nejedeme na kvantitu, nýbrž na kvalitu, na kterou se může koncový zákazník spolehnout.

Držíme vysokou kvalitu

Na tým dohlížíme po celou dobu projektu

Po celou dobu trvání projektu se s outsourcovaným týmem aktivně scházíme na pravidelné bázi a konzultujeme aktuální stav projektů. Vzniká tak prostor pro efektivní reagování na zpětnou vazbu i ze strany našich developerů, předejití potenciálním možnostem vzniku chyb a udržení nastavených standardů ve vztahu ke klientovi. Dohlížíme na to, aby klient dostával kvalitu, za kterou ručíme naším jménem.

Jen příjemná překvapení

Nabízíme nejlepší ceny a transparentní jednání

Naším cílem je vytvoření kvalitní, spokojené a pokud možno dlouhodobé spolupráce. Naším business plánem není vydělat co nejvíce peněz za co nejkratší dobu, ale nastavení takových standardů, že se na nás budou klienti budou v budoucnu rádi obracet znovu. S tím také souvisí rozumné nastavení cen, které snižují konkurenceschopnost společností nabízející obdobné služby. Naší další předností je pak transparentní, tedy vstřícné a otevřené jednání.

Kontaktujte nás

Ozveme se Vám do druhého pracovního dne, kde probereme všechny důležité detaily Vašeho projektu

Přečtěte si

Co o nás píší naši sladcí klienti

Radost a spokojenost našich klientů je to nejsladší potěšení. Pojďte také spolupracovat s námi.

Vzhledem k tomu, že naše poptávka vznikla do značné míry díky covidu, chtěli jsme oslovit firmu, která je flexibilní a dokáže pro nás v krátké době vytvořit řešení ušité na míru. V tom nám SoftCake pomohl, pracovali jsme v podstatě jako jeden tým, kluci dokázali pružně reagovat na změny, tak jak se postupně utvářela naše představa o finálním produktu.”

Monika Dobiášová

Manažer pro vztahy s průmyslem,

Rektorát ČVUT

Spolupráce s klukama ze SoftCake je vždy velmi příjemná. V případě potřeby rozšířit či doplnit tým na stávajících projektech víme, že se můžeme na SoftCake obrátit, jelikož nám vždy byli a věřím, že i budou stabilním a profesionálním partnerem. Celkové spolupráci přispívá přátelská a vřelá komunikace, ke které se samozřejmě vždy rádi vracíme.”

Markéta Procházková

Business Development Manager,

AIKIT Digital s. r. o.

V rámci přípravy vzdělávacích akcí našeho inkubátoru jsme se se SoftCake domluvili na spolupráci. CEO Jiří Pudil pro nás uskutečnil online workshop týkající se začátků v podnikání a nástrah spojených se založením firmy. Jiří účastníky workshopu poutavě vtáhl do problematiky, propojil teorii s praxí a pohotově odpovídal na jejich otázky.”

Petra Márová

Koordinátorka vzdělávání,

InQbay

“Místnost bez knih dortu je jako tělo bez duše.”

– Marcus Dortius Cicero