Co máme za sebou?

Zazáří mezi referencemi i váš projekt?

Hýčkáme každý projekt, jakoby byl z naší hlavy. Zakládáme si na transparentnosti v jednání, srozumitelné komunikaci, udržitelnosti navrženého řešení a osobním přístupu. Jak se to líbí našim klientům?

Čím si vás získáme?

Co o nás píší naši klienti

Spokojenost klientů je pro nás to nejsladší potěšení. Spolupracujte s námi a přesvědčte se sami.

Vzhledem k tomu, že naše poptávka vznikla do značné míry díky covidu, chtěli jsme oslovit firmu, která je flexibilní a dokáže pro nás v krátké době vytvořit řešení ušité na míru. V tom nám SoftCake pomohl, pracovali jsme v podstatě jako jeden tým, kluci dokázali pružně reagovat na změny, tak jak se postupně utvářela naše představa o finálním produktu.”

Monika Dobiášová

Manažer pro vztahy s průmyslem,

Rektorát ČVUT

Spolupráce s klukama ze SoftCake je vždy velmi příjemná. V případě potřeby rozšířit či doplnit tým na stávajících projektech víme, že se můžeme na SoftCake obrátit, jelikož nám vždy byli a věřím, že i budou stabilním a profesionálním partnerem. Celkové spolupráci přispívá přátelská a vřelá komunikace, ke které se samozřejmě vždy rádi vracíme.”

Markéta Procházková

Business Development Manager,

AIKIT Digital s. r. o.

V rámci vzdělávacích akcí našeho inkubátoru jsme oslovili SoftCake, zda-li se nechtějí podílet na jejich přípravě. Jiří Pudil pro nás ochotně uskutečnil online workshopy týkající se začátků v podnikání a nástrah spojených se založením firmy. Jirka účastníky workshopů vtáhl do problematiky, propojil teorii s praxí a pohotově odpovídal na jejich otázky.”

Petra Márová

Koordinátorka vzdělávání,

InQbay

“Místnost bez knih dortu je jako tělo bez duše.”

– Marcus Dortius Cicero