Petra Márová

“V rámci vzdělávacích akcí našeho inkubátoru jsme oslovili SoftCake, zda-li se nechtějí podílet na jejich přípravě. Jiří Pudil pro nás ochotně uskutečnil online workshopy týkající se začátků v podnikání a nástrah spojených se založením firmy. Jirka účastníky workshopů vtáhl do problematiky, propojil teorii s praxí a pohotově odpovídal na jejich otázky.”

Markéta Procházková

“Spolupráce s klukama ze SoftCake je vždy velmi příjemná. V případě potřeby rozšířit či doplnit tým na stávajících projektech víme, že se můžeme na SoftCake obrátit, jelikož nám vždy byli a věřím, že i budou stabilním a profesionálním partnerem. Celkové spolupráci přispívá přátelská a vřelá komunikace, ke které se samozřejmě vždy rádi vracíme.”

Monika Dobiášová

“Vzhledem k tomu, že naše poptávka vznikla do značné míry díky covidu, chtěli jsme oslovit firmu, která je flexibilní a dokáže pro nás v krátké době vytvořit řešení ušité na míru. V tom nám SoftCake pomohl, pracovali jsme v podstatě jako jeden tým, kluci dokázali pružně reagovat na změny, tak jak se postupně utvářela naše […]